6370 Akvarell
Såld: 1.500 kr
Såldes den 9 maj 2022 -
7392 Akvarell
Såld: 2.400 kr
Såldes den 1 februari 2021 -
8308 Akvarell
David Bracken, Skärgård, signerad. 34x27
Såld: 100 kr
Såldes den 2 oktober 2018
4093 Akvarell
David Bracken, Stockholmsmotiv, 35x52
Såld: 350 kr
Såldes den 1 maj 2017